Ana Sayfa Haberler Birliğimiz tarafından BAKACAK ŞEHİT YÜKSEL BAYHAN İLKÖĞRETİM OKULU'na bağışlanan SANAT SINIFI' nın açılışı yapıldı.

Birliğimiz tarafından BAKACAK ŞEHİT YÜKSEL BAYHAN İLKÖĞRETİM OKULU'na bağışlanan SANAT SINIFI' nın açılışı yapıldı.

Birliğimiz tarafından BAKACAK ŞEHİT YÜKSEL BAYHAN İLKÖĞRETİM OKULU'na bağışlanan SANAT SINIFI' nın açılışı yapıldı.

         Birliğimizin katkılarıyla Bakacak Şehit Yüksel Bayhan İlköğretim Okulu’nda oluşturulan SANAT SINIFI’ nın açılışı, Karesi Kaymakamı Sayın Abdulkadir Demir, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan KONAKBAY ve Birlik Başkanımız Cihat ŞİMŞEK’ in birlikte açılış kurdelesini kesmeleriyle yapıldı.

         İlçe Kaymakamımız Abdulkadir DEMİR, günün anlam ve önemini anlatan açılış konuşmasının ardından katkılarından dolayı kurumumuz adına Başkanımız Cihat ŞİMŞEK’e Teşekkür Plaketi takdim etti.

          Cihat ŞİMŞEK yaptığı konuşmada, “ Kırsal mahallede yaşayan sıfırdan katma değer üreten üreticilerimizin evlatları olarak burada, bu kutsal yuvada, eğitimin yanı sıra sanatsal yönünüzü geliştirebilmeniz, kendinize güven kazanabilmek ve becerileriniz ile bir şeyler üretebilmeniz için biz her zaman yanınızdayız” dedi.

         Konuşmaların ardından İlçe Kaymakamı, Milli Eğitim Müdürü, Başkanımız ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerimiz sınıfı gezerek öğrencilerin yaptıkları etkinlikleri inceleyip, yapılması planlanan projeler ile ilgili bilgi aldılar. Öğrencilerimiz açılışın sonunda protokol üyelerine ve misafirlere mini bir konser verdiler.Haberler